• Wpisów:198
  • Średnio co: 12 dni
  • Ostatni wpis:5 lata temu, 13:15
  • Licznik odwiedzin:26 875 / 2491 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
  • awatar honeyyy.: elena and damon<3 mogłabyś odezwać się do mnie na gg 1871455 lub prywatną wiadomość? ;>
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Wpis tylko dla właściciela minibloga

Wpis prywatny. Może go zobaczyć tylko właściciel minibloga.

 

 
JAKI BYŁ ODWAŻNY I WIDAĆ ,ŻE KOCHAŁ SWOJĄ DZIEWCZYNĘ ♥
DROGI PAMIĘTNIKU: Jestem na łóżku w szpitalu, doktor mówi, że będą mnie operować i mogę tego nie przeżyć. Potrzebuję nowego serca, potrzebuje również kogoś kto mógłby mnie wesprzeć w tych trudnych momentach, ale Mój chłopak jeszcze nie przyszedł.
DROGI PAMIĘTNIKU: Operacja skończona, doktorzy mówią, że wszystko poszło zgodnie z planem, że się udała, ale ja nadal potrzebuje kogoś kto mnie mógłby wesprzeć w tych trudnych chwilach, ale jego cały czas nie ma.
DROGI PAMIĘTNIKU: Minął już tydzień, wyszłam ze szpitala, wszystko ze mną w porządku, mój chłopak nadal nie przyszedł więc teraz postanowiłam do niego pójść, bo bardzo się tym przejmuje.
DROGI PAMIĘTNIKU: Byłam u niego, długo waliłam w drzwi, ale nie było nikogo, weszłam do środka, drzwi były otwarte i na stole była kartka papieru która mówiła: "Kochanie, wybacz Mi, że nie mogłem Cię wesprzeć w tych trudnych momentach, a tak wiem, że tego potrzebowałaś. Chciałem zrobić Ci prezent, Moje serce już dla mnie nie bije, ale jestem szczęśliwy, że mogę Ci je dać, że nadal żyje w Tobie... KOCHAM CIĘ
 

 
"-Powiedz mi, kogo będziesz kochał za rok?
-Ciebie kochanie ♥
-a kogo za 3 lata?
-Cały czas Ciebie.
-a za 7 lat?
-pokocham inną dziewczynę..
-Ah...
- będzie Cię nazywała 'mamą' ♥.. "

 

 

;(

leżała na podłodze, słuchając muzyki. szczęśliwa z życia, podśpiewywała jedną ze swoich ulubionych piosenek. szczęście, nie trwało zbyt długo. usłyszała, dźwięk telefonu. odczytała wiadomość ... przeczytała treść 'z nami koniec', łzy zaczęły napływać do jej oczu z niesamowitą częstotliwością. pomyślała, że chyba już nic gorszego, nie może jej spotkać. los, postanowił jej udowodnić, że jest w błędzie. dostała kolejną wiadomość. od tego samego nadawcy. tym razem o treści 'to nie było do Ciebie'.

 

 


ich też <3


i wiedzcie, że jestem z wami do końca bez względu na to czy wygrywacie czy przegrywacie.. ZAWSZE!! )

  • awatar Bezimienna18 ♥: Ja też kocham naszych piłkarzy !!! ♥ Grali świetnie dali z siebie wszystko, ale nie zawsze wychodzi tak jak my chcemy :( Ale trzeba w nich wierzyć !!!
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
  • awatar Gość: Great pictures, the colour and depth of the photos are breath-taking, they attract you in as though you are a component of the composition. my website - http://journal-cinema.org/
  • awatar 37 powodów by się zabić.: własnie ;d
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Wpis tylko dla właściciela minibloga

Wpis prywatny. Może go zobaczyć tylko właściciel minibloga.